Bip, bip! Ruszamy

Wodą malowane to unikatowa kolorowanka, do której potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Maluj wodą i odkrywaj kolory z ulubionymi bohaterami – wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Książka poprzez atrakcyjną zabawę zachęca dziecko do rozwijania umiejętności...
7,27 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,27 zł

Opis

Wodą malowane to unikatowa kolorowanka, do której potrzebna jest jedynie woda i pędzel. Maluj wodą i odkrywaj kolory z ulubionymi bohaterami – wystarczy sięgnąć po pędzelek, a strony wypełnią się barwnymi obrazkami. Książka poprzez atrakcyjną zabawę zachęca dziecko do rozwijania umiejętności plastycznych.

Tytuł "Bip, bip! Ruszamy" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Podaruj dziecku książeczkę "Bip, bip! Ruszamy". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka.

Publikacja "Bip, bip! Ruszamy" została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.