Bluey Figurka Początek zabawy

Bluey to 6-letni australijski pies pasterski, który uwielbia się bawić. Jej rodzice i nauczyciele dają jej dużo czasu do ćwiczenia, więc stała się bardzo dobra w wymyślaniu gier oraz w pomaganiu innym w wybieraniu swoich ról i ustalaniu zasad. Jej ulubionymi grami są te, w których bierze udział...
25,30 * 36,14 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,30 zł

Opis

Bluey to 6-letni australijski pies pasterski, który uwielbia się bawić. Jej rodzice i nauczyciele dają jej dużo czasu do ćwiczenia, więc stała się bardzo dobra w wymyślaniu gier oraz w pomaganiu innym w wybieraniu swoich ról i ustalaniu zasad. Jej ulubionymi grami są te, w których bierze udział wiele dzieci oraz dorosłych (w szczególności jej Tata), a najbardziej lubi udawać, że sama jest już dorosła i robić rzeczy zarezerwowane dla dorosłych. Uwielbia zamieniać każdy dzień swojej rodziny w niekończącą się i radosną przygodę.

Dołącz do Bluey, Bingo i ich przyjaciół Honey, Snickersa, Indy i Muffina, którzy świetnie bawią się używając wyobraźni i tworząc niesamowite historie. Każdy zestaw Początek Zabawy tematem nawiązuje do jednego z odcinków Bluey i zawiera akcesorium, którym Twoja postać może się bawić. W każdym zestawie znajduje się też urocza mini pocztówka przedstawiająca scenę z programu telewizyjnego Bluey. Do zebrania jest osiem zestawów Początek Zabawy.

Wszystkie figurki z zestawu, mające 6,35 cm, mają ruchome ręce i ciało.

Dzieci z radością będą odtwarzać sceny z serialu dzięki tym uroczym zabawkom!

Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy jednej sztuki. 

Szczegóły - Bluey Figurka Początek zabawy

  • Producent: Tm Toys
  • Seria Bluey
  • Kod producenta: GXP-882074
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 630996171776
  • EAN: 630996171776
  • Wymiary: 96x130 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również