Build a bot Złóż robota - Lis Tm Toys

Zbuduj uroczego robota i spersonalizuj go jak chcesz. Każdy z zestawów pozwala na skonstruowanie jednego z trzech zwierząt: królika, dinozaura lub lisa. Łatwa konstrukcja, możliwość składania i rozkładania części oraz miksowania ich między zestawami pozwala najmłodszym doświadczyć świata...

104.60 zł

-31%

152.04 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zwykłe klocki już nie wystarczają, a pluszowe przytulanki powoli znajdują swoje miejsce w kącie pokoju? To najwyższy czas na wymianę zabawkowego imperium – dla dzieci powyżej czterech lat proponujemy wyjątkową zabawę Build-a-Bot (Złóż robota) firmy TM Toys! W polecanym zestawie znajdziemy miłego, rudego lisa – dzieci w wieku 4-7 lat mogą potrzebować pomocy dorosłych przy złożeniu zabawki, ale nieco starsze pociechy z pewnością same zbudują zwierzęcą konstrukcję.

Zabawka w postaci robota to nie lada urozmaicenie dla malca, który dotychczas bawił się nieco mniej skomplikowanymi zabawkami. Co może być jeszcze lepsze niż godziny spędzone w towarzystwie nowego przyjaciela? Proces składania robota! Dziecko może zbudować zabawkę według własnych upodobań i łączyć ją z innymi postaciami z serii. Proces składania pomoże w rozwoju logicznego myślenia, zaś późniejsza personalizacja możliwa dzięki zestawom naklejek rozbudzi kreatywność każdego malucha. Elektroniczny silnik zapewni mobilność zabawki, która z czasem stanie się ulubionym przyjacielem Twojego dziecka!

W zestawie znajduje się:

  • ponad 20 ponumerowanych elementów, z których można zbudować robota,
  • akcesoria do karmienia, które uruchamiają ruch zabawki,
  • elektroniczny silnik, dzięki którym zwierzę skacze,
  • arkusz z naklejkami,
  • certyfikat konstruktora,
  • instrukcja.

Interaktywne zabawki to wspaniałe urozmaicenie dziecięcych zabawek – pozwala nie tylko na rozwój logicznego myślenia, ale także wyobraźni młodych konstruktorów. Firma TM Toys już od lat dba o młodych konsumentów, rozpowszechniając coraz to nowe, bardziej zaawansowane zabawki, które podbijają dziecięce serca. Produkty wykonane z najwyższej jakości surowców są całkowicie bezpieczne dla dzieci, a stopień trudności każdej zabawki przystosowany do indywidualnych wymagań związanych z wiekiem malucha. Specyficzna wrażliwość w postrzeganiu dziecięcego świata sprawia, że firma TM Toys cieszy się zaufaniem milionów rodziców na całym świecie. Zapraszamy do magicznej rzeczywistości pełnej interaktywnych zabawek!

Wybierz swojego kumpla z Build-a-Bot i stwórz własnego robota. Zbuduj go i zobacz jak się ożywia! Build-a-Bot jest naprawdę łatwy do zrobienia. Możesz nawet dodawać własne osobiste elementy. Uruchom go przy pomocy dołączonego przysmaku i zobacz, jak skaczę. Możesz ponownie rozłożyć swoje zwierzątko na części i złożyć lub połączyć z innymi postaciami z serii. Build-a-Bot przenosi robotykę na wyższy poziom, budując i personalizując swoje własne zwierzątko. Build-a-Bot poprzez zabawę wprowadza dzieci w świat nauki przedmiotów ścisłych: przyrody, technologii, techniki i matematyki. Buduj, dostosuj i baw się! Zbuduj uroczego robota i spersonalizuj go jak chcesz, przy pomocy dołączonych naklejek. Każdy z zestawów pozwala na skonstruowanie jednego z trzech zwierząt: królika, dinozaura lub lisa (sprzedawane oddzielnie). Łatwa konstrukcja, możliwość składania i rozkładania części oraz miksowania ich między zestawami pozwala najmłodszym doświadczyć świata technologii i gwarantuje niezapomnianą zabawę!

Rozpoczynamy zabawę:

  • rozłóż zawartość opakowania
  • złóż ponumerowane części w jedną całość za pomocą prostych elementów zatrzaskowych
  • upiększ swojego robota naklejkami wg własnego projektu
  • gotowe!

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 lat (dzieci w wieku 4-7 lat mogą potrzebować pomocy przy złożeniu; dzieci w wieku 8-12 z pewnością poradzą sobie same).

Szczegóły - Build a bot Złóż robota - Lis Tm Toys

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt