Centropen Marker olejowy z farbą

Marker olejowy MunHwa 4 mm to profesjonalny marker piszący po każdej powierzchni metal, plastik, szkło, beton, skóra, guma itp. Średnica końcówki piszącej  - 4 mm. Znakomicie nadaje się do poprawiania wad na sprzęcie gospodarstwa domowego, butach, karoserii samochodowej, a także do napisów na...
8,49 * 9,15 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł

Opis

Marker olejowy MunHwa 4 mm to profesjonalny marker piszący po każdej powierzchni metal, plastik, szkło, beton, skóra, guma itp.
Średnica końcówki piszącej  - 4 mm. Znakomicie nadaje się do poprawiania wad na sprzęcie gospodarstwa domowego, butach, karoserii samochodowej, a także do napisów na kamiennych płytach np. nagrobkach . Marker ma szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle jak i w pracach artystycznych.
Korpus markera wykonany jest z wytrzymałego aluminium. Specjalny mechanizm zaworowy końcówki piszącej wyklucza rozpryskiwanie farby oraz przedwczesne wysychanie markera. Jego trwałość to aż 5 lat.
Dzięki wysokiej jakości tuszu uzyskujemy równą, jednolitą linię pisania, całkowicie pokrywając obrabianą powierzchnię. Tusz jest szybkoschnący. Po wyschnięciu napisy są odporne na działanie światła i wody, żaroodporne, oraz odporne na naprężenia mechaniczne.

Szczegóły - Centropen Marker olejowy z farbą

  • Producent: Centropen
  • Kod producenta: 711219
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8801006711219
  • EAN: 8801006711219
  • Wymiary: 142x19 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również