Chemia. Trening przed maturą. Elektrochemia. Repetytorium i zadania

Od autorów Inspiracją do powstania niniejszego opracowania stały się zajęcia prowadzone przez nas w ramach Warsztatów Maturalnych Ostatni dzwonek przed maturą, organizowanych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jedno ze spotkań warsztatowych, dotyczące między innymi elektrochemii,...
29,99 * 42,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,00 zł

Opis

Od autorów

Inspiracją do powstania niniejszego opracowania stały się zajęcia prowadzone przez nas w ramach Warsztatów Maturalnych Ostatni dzwonek przed maturą, organizowanych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jedno ze spotkań warsztatowych, dotyczące między innymi elektrochemii, ujawniło, jak wiele problemów przysparza uczniom zrozumienie tego, w swej istocie bardzo spójnego i empirycznego, działu. Niniejsza publikacja jest próbą usystematyzowania często wybiórczej wiedzy uczniów i stworzeniem szansy na jej ugruntowanie poprzez samokształcenie. [...].
Prócz omówienia i wyjaśnienia zagadnień elektrochemicznych, na końcu książki znajdują się również przykładowe zadania maturalne z tej tematyki oraz komentarze, które, jak wierzymy, ułatwią czytelnikom późniejsze samodzielne zmagania z pięknem elektrochemicznych zadań.

Szczegóły - Chemia. Trening przed maturą. Elektrochemia. Repetytorium i zadania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>