Chwalipięta

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Drabika – pełne dowcipu opowiastki dla małego czytelnika
5,58 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,98 zł

Opis

Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Drabika – pełne dowcipu opowiastki dla małego czytelnika

Wiesław Drabik jest autorem historii "Chwalipięta".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Chwalipięta". Zbiór krótkich form to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 6 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i sprawdź również pozostałe części z cyklu "Bajki Drabika".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Chwalipięta została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.