Ciało ludzkie mini Clementoni

Realistyczny model ludzkiego ciała w prosty i przystępny sposób odkrywa anatomię człowieka. Zawiera: medele cząsteczek DNA, modele narządów modele ludzkiego szkieletu. Aby odkrywać i uczyć się podczas zabawy Wymiary opakowania: 5,50 x 15,00 x 21,00 cm Wiek: 3+
30,75 * 41,17 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,85 zł

Opis

Ciało Ludzkie Mini to gra z serii produktów Naukowa Zabawa od firmy Clementoni.

Poprzez zabawę uczy ludzkiej anatomii oraz budowy łańcucha DNA. Na Ciało Ludzkie Mini składa się zestaw złożony z modelu szkieletu, narządów wewnętrznych oraz modelu łańcucha DNA. Uzupełnieniem zestawu jest stojak na model oraz karty z obrazkami i instrukcjami. Dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu ludzkiego kośćca i poszczególnych narządów, dziecko ma doskonałą okazję, aby poznać budowę ludzkiego wnętrza.

Gra edukacyjna jest fascynującym wejściem w świat ludzkiej anatomii i będzie stanowiła doskonałą bazą lub uzupełnienie lekcji z zakresu biologii.

Realistyczny model ludzkiego ciała może być pierwszą lekcją anatomii już dla kilkuletniego dziecka. Dla ucznia - będzie wizualną pomocą w przyswajaniu wiedzy szkolnej z zakresu budowy człowieka. Karty z instrukcjami, zawarte w pudełku, pomogą dziecku znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Ludzkie Ciało Mini od Clementoni to produkt, który będzie łączył naukę z zabawą i zdobywanie wiedzy poprzez naukę w praktyce. Linia zabawek edukacyjnych Naukowa Zabawa stworzona została z myślą o pobudzaniu ciekawości świata przyrodniczego i technicznego u najmłodszych. Połączenie atrakcyjnych dla dziecka modeli i eksperymentów z wiedzą o prawach działających w przyrodzie i budowie poszczególnych komponentów świata przyrodniczego. Takie zabawki zdecydowanie rozwijają w dziecku kreatywność, intrygują, wzbudzają ciekawość, wywołują pragnienie poznawania i prowadzą do ciekawych odkryć!

Wiek: 8+

Szczegóły - Ciało ludzkie mini Clementoni

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również