Co widzę w mieście. Nauka z grubym obrysem

"Nauka z grubym obrysem" to idealne połączenie książek obrazkowych z kolorowankami dla najmłodszych. Proste polecenia i zabawy zachęcają maluszka do aktywności. Kolorowanie dużych rysunków pozwala mu ćwiczyć rękę, a gruby obrys ułatwia niewychodzenie za linię. Naklejki stanowią dodatkowy element...
7,34 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,12 zł

Opis

"Nauka z grubym obrysem" to idealne połączenie książek obrazkowych z kolorowankami dla najmłodszych. Proste polecenia i zabawy zachęcają maluszka do aktywności. Kolorowanie dużych rysunków pozwala mu ćwiczyć rękę, a gruby obrys ułatwia niewychodzenie za linię. Naklejki stanowią dodatkowy element zadań.

Za treścią książeczki "Co widzę w mieście. Nauka z grubym obrysem" stoi Lidia Szwabowska.

Książeczka pt. "Co widzę w mieście. Nauka z grubym obrysem" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Maluchy w wieku 1-3 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź również pozostałe części z cyklu "Nauka z grubym obrysem".

Jest to dość krótka książka - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Co widzę w mieście. Nauka z grubym obrysem" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.