Czas na jogę. Zula i przemądrzała małpa

Dalsze przygody Zuli i nowe ćwiczenia jogi. Swadi to bardzo przemądrzała małpka. Bawi ją ćwicząca jogę Zula i nie przestaje się z niej naśmiewać. Lecz gdy Swadi słyszy dźwięki dżungli, nie może się im oprzeć - zaczyna tańczyć, śpiewać, a nawet ćwiczyć jogę... O książce To zabawna, świetnie...
21,99 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,14 zł

Opis

Dalsze przygody Zuli i nowe ćwiczenia jogi.

Swadi to bardzo przemądrzała małpka. Bawi ją ćwicząca jogę Zula i nie przestaje się z niej naśmiewać. Lecz gdy Swadi słyszy dźwięki dżungli, nie może się im oprzeć - zaczyna tańczyć, śpiewać, a nawet ćwiczyć jogę...


O książce

To zabawna, świetnie zilustrowana opowieść z jogą w tle, fantastycznie pokazująca, jak ruch, oddech i skupienie mogą nam pomóc w osiągnięciu życiowych celów!

Waterstones Bookseller

Za treścią historyjki "Czas na jogę. Zula i przemądrzała małpa" stoi Lauren Hoffmeier.

W oryginale książka jest zatytułowana: Mula and the Snooty Monkey: A Fun Yoga Story.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Czas na jogę. Zula i przemądrzała małpa". Zbiór krótkich form to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-2 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to krótka produkcja - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Czas na jogę. Zula i przemądrzała małpa" opublikowało Wydawnictwo Debit. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to wybierz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.