Czterdzieści 4ever. Czterdzieści. Tom 5

Piąty tom serii uwielbianej przez tysiące kobiet w każdym wieku! Po czterdziestce życie nie tylko nie zwalnia, ale wręcz nabiera rozpędu. Cztery przyjaciółki z Wrocławia przekonują się o tym każdego dnia. Ich dzieci dorastają, a biznesy się rozkręcają. Wydawałoby się, że Magdy, Karoli, Aśki i Anity...
28,05 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,96 zł

Opis

Piąty tom serii uwielbianej przez tysiące kobiet w każdym wieku! Po czterdziestce życie nie tylko nie zwalnia, ale wręcz nabiera rozpędu. Cztery przyjaciółki z Wrocławia przekonują się o tym każdego dnia. Ich dzieci dorastają, a biznesy się rozkręcają. Wydawałoby się, że Magdy, Karoli, Aśki i Anity już nic nie zaskoczy, a jednak! W najmniej oczekiwanym momencie pojawiają się bliscy z dalekiej przeszłości oraz... włochate pająki. Jak poradzić sobie z pędzącą codziennością? Wystarczy zgromadzić wokół siebie tych, których się kocha. Co jednak, gdy kogoś z nich nagle zabraknie?

Czterdzieści 4ever obfituje w zaskoczenia, wzruszenia i - jak zawsze u Katarzyny Kostołowskiej - inteligentny humor. Pamiętaj, szczęśliwi czasu nie liczą. Zwłaszcza po czterdziestce!

Szczegóły - Czterdzieści 4ever. Czterdzieści. Tom 5

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również