CzuCzu Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę Zwierzęta 18mies.+

Promocja:
Promocja CzuCzu
Zestaw 2 książeczek do rysowania i kolorowania, których formę i ilustracje dostosowano do wieku najmłodszych artystów. W dłuuugich książeczkach harmonijkach znajdziecie 23 ilustracje pełne prostych obrazków z grubymi obrysami. Zabawa z Dłuuugimi rysowankami pobudza twórczą ekspresję, ćwiczy...
5,52 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,52 zł

Opis

Zestaw 2 książeczek do rysowania i kolorowania, których formę i ilustracje dostosowano do wieku najmłodszych artystów.

W dłuuugich książeczkach harmonijkach znajdziecie 23 ilustracje pełne prostych obrazków z grubymi obrysami.

Zabawa z Dłuuugimi rysowankami pobudza twórczą ekspresję, ćwiczy zdolności manualne i daje mnóstwo radości!

Książeczka "CzuCzu Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę Zwierzęta 18mies.+" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "CzuCzu Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę Zwierzęta 18mies.+". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Jeśli Twoje dziecko interesuje się zwierzętami, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

"CzuCzu Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę Zwierzęta 18mies.+" udostępniło Wydawnictwo Bright Junior Media. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.

Szczegóły - CzuCzu Dłuuugie rysowanki Chwytam kredkę Zwierzęta 18mies.+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>