Czy tortury mogą być użyteczne? Autobiografia
- Abraxas
-
9788397056077
Autobiografia Marka Kłoczko to fascynująca podróż przez epoki, kraje i kulisy władzy, opowiedziana z dystansem, humorem i bezkompromisową szczerością.
Świadectwo historii: Dowiedz się co czuł tłumacz siedzący między Jaruzelskim a Kadarem w czasie rozmów w cztery oczy i jakie lekcje płyną ze spotkań z ludźmi, którzy kształtowali losy świata.
Biznes bez lukru: Poznaj historię pierwszego miliona zarobionego na elektronice i gorzki smak politycznych intryg, które potrafią zniweczyć najbardziej wizjonerskie projekty.
Niezwykłe anegdoty: Przeczytaj jak przemycić suszone borowiki do Japonii, dlaczego warto było polerować genitalia konia na budapeszteńskim wzgórzu zamkowym i jak w trzy tygodnie zorganizować w Polsce konkurs Miss World.
Zajrzyj za kurtynę transformacji i zobacz świat oczami człowieka, który nie tylko go obserwował, ale też aktywnie współtworzył.
Szczegóły - Czy tortury mogą być użyteczne? Autobiografia
- Autor: Marek Kłoczko
- Wydawnictwo Abraxas
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2026
- Ilość stron: 350
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788397056077
- ISBN: 9788397056077
- EAN: 9788397056077
- Wymiary: 16x24 cm