Daltonowie na ślubie. Lucky Luke. Tom 62

Mama Dalton powiadamia siedzących w więzieniu synów o ważnym wydarzeniu – ślubie. Jednak nie jest to ślub nikogo z ich bandyckiej rodziny, lecz szeryfa Parkera, który przed laty aresztował niebezpiecznych braci. Daltonowie stwierdzają, że nie mogą pozwolić wrogowi na szczęśliwe życie. Uciekają zza...
22,49 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,49 zł

Opis

Mama Dalton powiadamia siedzących w więzieniu synów o ważnym wydarzeniu – ślubie.

Jednak nie jest to ślub nikogo z ich bandyckiej rodziny, lecz szeryfa Parkera, który przed laty aresztował niebezpiecznych braci. Daltonowie stwierdzają, że nie mogą pozwolić wrogowi na szczęśliwe życie. Uciekają zza krat i wyruszają w daleką podróż, aby dopełnić zemsty. Tymczasem nieświadom zagrożenia Parker przygotowuje się do radosnej ceremonii, na której ma się pojawić jego wieloletni przyjaciel – Lucky Luke.

Seria Lucky Luke została stworzona przez dwóch mistrzów frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (właśc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak holenderski autor Lo Hartog Van Banda (np. Ambrosius, Supermax).

Ten produkt jest dostępny na TaniaKsiazka.pl.

Szczegóły - Daltonowie na ślubie. Lucky Luke. Tom 62

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>