Daltonowie na ślubie. Lucky Luke. Tom 62

  • Jean Leturgie, Xavier Fauche
  • Egmont
  • Lucky Luke
  • 9788328135345
  • 48 godzin + czas dostawy
Mama Dalton powiadamia siedzących w więzieniu synów o ważnym wydarzeniu – ślubie. Jednak nie jest to ślub nikogo z ich bandyckiej rodziny, lecz szeryfa Parkera, który przed laty aresztował niebezpiecznych braci. Daltonowie stwierdzają, że nie mogą pozwolić wrogowi na szczęśliwe życie. Uciekają zza...

17.52

-30%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Mama Dalton powiadamia siedzących w więzieniu synów o ważnym wydarzeniu – ślubie.

Jednak nie jest to ślub nikogo z ich bandyckiej rodziny, lecz szeryfa Parkera, który przed laty aresztował niebezpiecznych braci. Daltonowie stwierdzają, że nie mogą pozwolić wrogowi na szczęśliwe życie. Uciekają zza krat i wyruszają w daleką podróż, aby dopełnić zemsty. Tymczasem nieświadom zagrożenia Parker przygotowuje się do radosnej ceremonii, na której ma się pojawić jego wieloletni przyjaciel – Lucky Luke.

Seria Lucky Luke została stworzona przez dwóch mistrzów frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926–1977) oraz rysownika Morrisa (właśc. Maurice de Bevere, 1923–2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak holenderski autor Lo Hartog Van Banda (np. Ambrosius, Supermax).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Daltonowie na ślubie. Lucky Luke. Tom 62

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki