DC Odrodzenie Wyprawa po moc. Flash. Tom 10

Dziesiąta odsłona przygód Flasha w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Flash to człowiek z misją. Z Iris u boku przemierza świat, by poznać tajemnice nie tylko mocy prędkości, ale także mocy siły, mędrca i bezruchu, które nagle pojawiły się w multiwersum. Niestety Flash nie jest w pełni formy,...

31.19

-22%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dziesiąta odsłona przygód Flasha w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Flash to człowiek z misją. Z Iris u boku przemierza świat, by poznać tajemnice nie tylko mocy prędkości, ale także mocy siły, mędrca i bezruchu, które nagle pojawiły się w multiwersum. Niestety Flash nie jest w pełni formy, a ta podróż zmusi go do maksymalnego wysiłku. Iris przypomina sobie przeszłość i postanawia przyłączyć się do wyprawy Barry’ego. Para globtroterów napotyka na swojej drodze potężną bohaterkę Fuerzę z wyspy Corto Maltese i Psycha, osobnika obdarzonego mocą mędrca, którego prawdziwe motywy postępowania są bardzo tajemnicze! Jednak ktoś jeszcze poszukuje tych samych informacji co Barry i nie patyczkuje się z tymi, którzy stają mu na drodze! Pojawia się także duet łowców skarbów zwany Bliźniakami, który tropi Flasha w sobie tylko znanych celach.

Za tom "Wyprawa po moc" odpowiadają: scenarzysta Joshua Williamson ("Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad", "Palcojad") i rysownicy Rafa Sandoval ("Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni") oraz Christian Duce ("Detective Comics").

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - DC Odrodzenie Wyprawa po moc. Flash. Tom 10

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki