Dermoskopia

140,79


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 169,00 zł -17%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 147,89 zł -5%
Opis
Drugie polskie wydanie podręcznika Dermoskopii jest tłumaczeniem jego trzeciego już wydania w języku angielskim na zachodnim rynku wydawniczym. Ciągłe poszukiwania naukowe Autorów, wybitnych praktyków w dziedzinie badania i diagnozowania barwnikowych zmian skórnych za pomocą dermoskopu, spowodowały konieczność aktualizacji treści i dokumentacji w postaci znakomitej jakości obrazów dermoskopowych.
Wydaje się również, iż jedną z głównych przyczyn tej decyzji był i jest ogromny rozwój popularności tej prostej techniki badawczej wśród dermatologów na świecie i w Polsce, w którym główny udział mieli Autorzy książki.
Powstanie atlasu doskonałej jakości obrazów dermoskopowych i jednocześnie podręcznika bardzo przydatnego w praktyce dermatologicznej było możliwe dzięki wyjątkowej przyjaźni i wieloletniej współpracy Autorów, którą sami bardzo wysoko ocenili w przedmowie do nowego wydania.
Prosta metoda „sygnalizacji świetlnej” zastosowana dla oceny stopnia zagrożenia zmiany barwnikowej jest wyjątkowym pomysłem, który pozwolił wielu polskim dermatologom wcześnie rozpoznać czerniaka i uratować życie wielu chorych.
Jestem przekonany, że drugie polskie wydanie Dermoskopii spotka się, podobnie jak pierwsze, z ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród lekarzy dermatologów i pozwoli na dalsze pogłębianie naszych umiejętności praktycznych w ocenie i różnicowaniu barwnikowych zmian skóry, paznokci czy błon śluzowych.
Prof. dr hab. med. Andrzej Kaszuba

Szczegóły - Dermoskopia

Dane producenta

EDRA Urban & Partner sp. z o.o., Kościuszki 29, 50-011 Wrocław, Polska, ksiegarnia@edraurban.pl, tel. 713306189

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy