Dinozaury. Dotykam, poznaję

Fantastyczna książeczka DOTYKOWA dla MALUSZKA – na każdej rozkładówce SILIKONOWA FORMA.Różne KOLORY i FAKTURY zapewniają niezapomniane WRAŻENIA SENSORYCZNE.Przedstawia wesołe DINOZAURY. SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE ZAGADKI angażują do zabawy.Urocza książeczka dla CIEKAWYCH ŚWIATA malców. Dzięki...
25,54 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,38 zł

Opis


Fantastyczna książeczka DOTYKOWA dla MALUSZKA – na każdej rozkładówce SILIKONOWA FORMA.
Różne KOLORY i FAKTURY zapewniają niezapomniane WRAŻENIA SENSORYCZNE.Przedstawia wesołe DINOZAURY.
SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE ZAGADKI angażują do zabawy.

Urocza książeczka dla CIEKAWYCH ŚWIATA malców. Dzięki wypukłym formom o różnych fakturach dziecko może POGŁASKAĆ dinozaury. Z pewnością chętnie sprawdzi, jakie w DOTYKU są PŁYTY STEGOZAURA czy OGON TYRANOZAURA.

Książka
• zapewnia wszechstronny ROZWÓJ SENSORYCZNY
• aktywizuje zmysły WZROKU i DOTYKU
• pobudza WYOBRAŹNIĘ
• rozwija CIEKAWOŚĆ ŚWIATA
• uczy rozróżniania KOLORÓW
• wzbogaca SŁOWNICTWO

DOTYKAM, POZNAJĘ
Seria dla maluszków składa się z KARTONOWYCH książeczek z SILIKONOWYMI FORMAMI. Umożliwia małym rączkom badanie rozmaitych wypukłości, takich jak: FALKI, KROPELKI, KOLCE czy ZYG-ZAKI. Zapewnia świetną zabawę i wspomaga INTEGRACJĘ SENSORYCZNĄ.

PATRONAT Rynek zabawek, Aktywne czytanie

Historyjka "Dinozaury. Dotykam, poznaję" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Dinozaury. Dotykam, poznaję? w łatwy i bardzo ciekawy sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 1 do 2 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książeczki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów również pozostałe książki z cyklu "Dotykam poznaję".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Dinozaury. Dotykam, poznaję została udostępniona przez Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.