Dłuuugie kolorowanki Konie

Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań.zestaw zawiera 2 książeczki harmonijkiopakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cmdługość książeczki 96 cmodpowiednie dla dzieci w wieku 4 ilustracja i forma jest...
6,36 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,31 zł

Opis

Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań.

  • zestaw zawiera 2 książeczki harmonijki
  • opakowanie o wymiarach 18 x 20 x 0,5 cm
  • długość książeczki 96 cm
  • odpowiednie dla dzieci w wieku 4
  • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
  • zabawa rozwija małą motorykę, kreatywność i logiczne myślenie

Przepis na dobrą zabawę
Pełne humoru i zabawnych detali ilustracje z przyjaciółmi ze stadniny zachęcają do sięgania po kredki. Pozwólcie dzieciom na twórczą zabawę, dowolne łączenie kolorów, rysowanie z wyobraźni. Liczy się radość tworzenia. Pomóżcie, gdy potrzebują pomocy z rozwiązaniem zadania. Wykorzystajcie kolorowankę jako inspirację do poszerzania wiedzy na temat koni.

Tytuł "Dłuuugie kolorowanki Konie" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Dłuuugie kolorowanki Konie" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Kolorowankę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

"Dłuuugie kolorowanki Konie" wydało Wydawnictwo Bright Junior Media. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Szczegóły - Dłuuugie kolorowanki Konie

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>