Doktryna

28,39


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 45,00 zł -37%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,35 zł -9%
Opis

W Warszawie grasuje seryjny zabójca osób homoseksualnych. Na jego trop wpada komisarz Robert Szulc – doświadczony, ale zgorzkniały funkcjonariusz stołecznej policji. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy znikają kolejni świadkowie, na aktywistów LGBT napadają neonazistowskie bojówki, a policyjna góra, naciskana przez rządzących, zaczyna rzucać podwładnym kłody pod nogi. Szulc musi działać na własną rękę, kierując się intuicją i doświadczeniem. Komisarz staje do walki nie tylko z psychopatycznym mordercą, lecz także z własnymi przełożonymi. Okazuje się, że za ich decyzjami stoją niejawne powiązania i haki, które skutecznie uniemożliwiają dojście do prawdy. Szulc będzie musiał zapłacić za jej odkrycie wysoką cenę.|

Powieść „Doktryna” to polskie „Missisipi w ogniu”. Osią sporu nie są kwestie rasowe, lecz poziom akceptacji dla społeczności LGBT+, a kraj pogrążony w polsko-polskiej wojnie okazuje się wyjątkowo niewdzięcznym miejscem na prowadzenie śledztwa.


O autorze

Aleksander Majewski (ur. 1989 r.) – autor powieści kryminalnych pisanych dotąd pod pseudonimem. Doświadczenie zdobywał jako reporter. W swojej pracy „spowiadał” zarówno policjantów, jak i gangsterów. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Szczegóły - Doktryna

Dane producenta

Prószyński Media Sp. z o. o., Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa, Polska, dzialhandlowy@proszynskimedia.pl, tel. 226077925

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy