Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta

Jak co roku blask choinki, na wesołe zmienia minki. Będziemy dzielić się opłatkiem, życząc miłości, zdrowia, spokoju pod dostatkiem. Radosna książeczka o naszej Rodzinie i świętach . Autorem historyjki "Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" jest Aleksandra Jaroszuk. Są takie opowiastki, których...
10,12 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,45 zł

Opis

Jak co roku blask choinki, na wesołe zmienia minki. Będziemy dzielić się opłatkiem, życząc miłości, zdrowia, spokoju pod dostatkiem. Radosna książeczka o naszej Rodzinie i świętach . Autorem historyjki "Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" jest Aleksandra Jaroszuk. Są takie opowiastki, których autorzy przywiązują szczególną wagę do czasu, np. świąt lub pór roku, na tle których umieszczają bohaterów. "Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" jest jedną z takich publikacji. Przygotuj się na wspólne chwile spędzone na poznawaniu świata i budowaniu więzi rodzinnych. Książki dla dzieci w wieku od 3 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie. Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach: Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów. Rozbudza w nich ciekawość świata. Ilustracje uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci. Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania. To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź. "Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" udostępniło Wydawnictwo Kangur. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy. Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Autorem historyjki "Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" jest Aleksandra Jaroszuk.

Są takie opowiastki, których autorzy przywiązują szczególną wagę do czasu, np. świąt lub pór roku, na tle których rozpisują akcję. "Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" jest jedną z nich. Przygotuj się na wspólne chwile spędzone na poznawaniu świata i budowaniu więzi rodzinnych.

Książki dla dzieci w wieku od 3 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

"Dzieci kontra Rodzice. Magiczne święta" wydało Wydawnictwo Kangur. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.