Dzieciństwo na Bliskim Wschodzie 1987-1992. Arab przyszłości. Tom 4

  • Riad Sattouf
  • Kultura gniewu
  • 9788366128774
  • 1 dzień + czas dostawy
UWAGA! TOM DWUKROTNIE DŁUŻSZY NIŻ POPRZEDNIE! Mały Riad wyrósł na nastolatka. W poprzednich tomach jego dzieciństwo komplikowało się z powodu ścierania się dwóch kultur - francuskiej i syryjskiej - oraz pogłębiającego się kryzysu w związku rodziców. Teraz jego ojciec, Adbel-Razak, wyjechał by...

64.29

-36%

99.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

UWAGA! TOM DWUKROTNIE DŁUŻSZY NIŻ POPRZEDNIE!
Mały Riad wyrósł na nastolatka. W poprzednich tomach jego dzieciństwo komplikowało się z powodu ścierania się dwóch kultur - francuskiej i syryjskiej - oraz pogłębiającego się kryzysu w związku rodziców. Teraz jego ojciec, Adbel-Razak, wyjechał by podjąć pracę w Arabii Saudyjskiej i po pielgrzymce do Mekki staje się coraz bardziej religijny, a granica między idealizmem a fanatyzmem coraz bardziej się zaciera. ?
Matka Riada, Clementine, przez lata podążająca za nim z miejsca na miejsce, ma już dość. Nie chce żyć w kraju, w którym kobiety nie mają żadnych praw i wraca z dziećmi do Francji, gdzie mieszka z własną matką... aż do momentu, gdy niespodziewanie pojawia się Abdel-Razak, by zabrać rodzinę w kolejną podróż, której konsekwencje mogą być dramatyczne.
?Arab przyszłości? to prawdziwa historia pewnej ekscentrycznej rodziny, pokazująca zaskakujący, pełen niuansów i absurdów obraz Bliskiego Wschodu. Kipiący życiem i nie stroniący od czarnego humoru komiks to popis niesamowitego talentu Riada Sattoufa i dzieło, które już dziś porównuje się do ?Mausa? Arta Spiegelmana i ?Persepolis? Marjane Satrapi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dzieciństwo na Bliskim Wschodzie 1987-1992. Arab przyszłości. Tom 4

Inni Klienci kupili również