Dźwig obrotowy Technok

Dźwig to interaktywna zabawka, która przeniesie dziecko w fascynujący świat budowlanych przygód. Posiada regulowany hak na sznurku, który umożliwia manipulację różnymi elementami podczas zabawy.Dźwig wyposażony jest w ruchomy wysięgnik, który nie tylko obraca się na boki, ale również wysuwa się w...
50,81 * 52,93 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,93 zł

Opis

Dźwig to interaktywna zabawka, która przeniesie dziecko w fascynujący świat budowlanych przygód. Posiada regulowany hak na sznurku, który umożliwia manipulację różnymi elementami podczas zabawy.

Dźwig wyposażony jest w ruchomy wysięgnik, który nie tylko obraca się na boki, ale również wysuwa się w górę. Ta funkcja umożliwia dziecku dynamiczną i różnorodną zabawę, symulując pracę prawdziwego dźwigu. Za pomocą specjalnej korbki maluch może regulować wysokość haku zawieszonego na sznurku. To interaktywne doświadczenie, które pozwala na naukę obsługi mechanicznych elementów i rozwijanie zdolności manualnych. Dźwig można również obracać o 360, co dodaje dodatkowej atrakcji do zabawy.

Kabina dźwigu, pozbawiona szybek, umożliwia bezpośredni dostęp do jej wnętrza. Maluch może zobaczyć odwzorowane detale, takie jak siedzenia, skrzynia biegów i kokpit, co dodatkowo angażuje wyobraźnię i kreatywność. Obracające się opony posiadają wyraźnie oznaczony bieżnik. To nie tylko estetyczny element, ale również zapewniający stabilność i swobodę ruchu podczas zabawy na różnych powierzchniach.

Dźwig obrotowy to niezwykłe przeżycie budowlane, które rozwija wyobraźnię, manualne umiejętności i pasję do odkrywania świata!

Wymiary produktu: 36,5x24,5x21,5

Wiek: 3+

Szczegóły - Dźwig obrotowy Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037604555
  • EAN: 4823037604555
  • Wymiary: 374x255 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>