Eco Naturo Naturalny płyn do czyszczenia toalet Ecolabel 1 l

Ekologiczny płyn do czyszczenia toalet: Skutecznie usuwa kamień i brud z wszelkich urządzeń sanitarnych, toalet. Zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu oraz kamienia. Gęsty, łatwo się dozuje i jest bardzo wydajny. Doskonale odświeża i pozostawia delikatny przyjemny zapach. Cała powierzchnia...

11.99

Cena za L : 11.99zł

Dodaj do schowka

Opis

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób sięga po naturalne środki czystości. Do społeczeństwa docierają ciągle nowe głosy o tym, ile chemii i szkodliwych dla zdrowia substancji znajduje się w zwykłych płynach do mycia. Okazuje się, że samo ich wdychanie podczas sprzątania chociażby łazienki ma negatywny wpływ na zdrowie.

Z pomocą przychodzą firmy, które produkują naturalne i ekologiczne środki czystości, stanowiące doskonałą alternatywę dla tych tradycyjnych. Na tej stronie mamy przyjemność zaprezentować naturalny płyn do czyszczenia toalet marki Eco Naturo.

Czym wyróżnia się ten produkt?

Przede wszystkim, płyn do czyszczenia toalet Eco Naturo posiada certyfikat Eco Label, który potwierdza, iż użyte do jego produkcji składniki są ekologiczne i w pełni bezpieczne. Jeżeli zatem pragniesz zadbać nie tylko o jakość swojego jedzenia, ale również wymienić używane środki czystości na te naturalne, płyn do czyszczenia toalet Eco Naturo to doskonały wybór.

Proponowany przez nas produkt przeznaczony jest do czyszczenia muszli klozetowych. Z powodzeniem usuwa różnego rodzaju osad oraz kamień, który gromadzi się na toalecie.

Płyn do czyszczenia Eco Naturo znajduje się w plastikowej, ergonomicznej butelce o pojemności 1 l. Dzięki temu, że jest tak gęsty, jest również niezwykle wydajny i już mała ilość wystarczy, by wyczyścić całą muszlę klozetową. Co ważne, po czyszczeniu na powierzchni toalety pozostawiona zostaje warstwa ochronna, która zapobiega osadzaniu się kamienia w najbliższym czasie.

Składniki - Eco Naturo Naturalny płyn do czyszczenia toalet Ecolabel 1 l

Anionowy środekl powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzchniowo czynny <5%, atmosferyczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Płyn do mycia toalet, skutecznie usuwa kamień i brud z muszli klozetowych.

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.

Recenzje

Ocena 

Bardzo dobry płyn, mógłby być gestszy Ale jestem zaskoczona skutecznością, polecam

Ocena 

Jestem bardzo na tak. Przyjemnie pachnie (nie to co różne "domestosy" a czysto jest.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Naturo Naturalny płyn do czyszczenia toalet Ecolabel 1 l

Inni Klienci kupili również