Eco Naturo Naturalny płyn do mycia urządzeń sanitarnych Ecolabel 750 ml

Ekologiczny płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych typu: umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura łazienkowa.

11.99

Cena za L : 15.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny płyn do mycia urządzeń sanitarnych Eco Naturo jest w pełni naturalnym środkiem czystości. Dzięki niemu skóra dłoni po myciu wyposażenia łazienkowego będzie zawsze delikatna i niepodrażniona. Płyn Eco Naturo jest przyjazny dla środowiska, co potwierdziła Komisja Europejska nadając mu certyfikat Ecolabel (European Flower). Oznacza to, że środek jest nieszkodliwy dla przyrody, zarówno na etapie produkcji jak i w użyciu.

Płyn do mycia urządzeń sanitarnych marki Eco Naturo przeznaczony jest między innymi do umywalek, brodzików, kabin prysznicowych, wanny, baterii wannowych i umywalkowych czy armatury łazienkowej. Bardzo dobrze usuwa kamień, osad z mydła i inne zabrudzenia powstałe w łazience. Zapobiega również ponownemu osadzaniu się brudu. Nadaje ładny połysk bez polerowania i nie powoduje zarysowań.

Eco Naturo jest w pełni naturalny, dzięki czemu gwarantuje, iż nie uczula i nie podrażnia skóry oraz oczu. Pozwoli ON pozbyć się innych środków myjących z dodatkiem chloru i szkodliwych detergentów. Produkt dostępny jest w plastikowej butelce z poręcznym spryskiwaczem. Oferowana pojemność to 750 ml.

Eco Naturo to marka w pełni ekologicznych środków czystości, należąca do polskiej firmy PolBioEco. Najważniejszym celem przedsiębiorstwa jest ciągłe powiększanie oferty o kolejne produkty pochodzenia naturalnego. Dostawcami PolBioEco są najbardziej rzetelni i zaufani producenci artykułów ekologicznych w Polsce.

Składniki - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia urządzeń sanitarnych Ecolabel 750 ml

anionowy środek powierzchniowo czynny <5%, niejonowy środek powierzniowo czynny, niejonowy środek powierzniowo czynny <5%, atmosferyczny środek powierzchniowo czynny <5%, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych typu: umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura łazienkowa.Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

PolBioEco Polska Sp. z o.o., ul. Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Recenzje

Ocena 

Ekologiczny płyn o delikatny neutralnym zapachu. Zarazem jest bardzo skuteczny, dobrze czyści kamień i zabrudzenia. Ze względu na ekologię i skuteczność, zajmuje u mnie nr 1 wśród środków czystości. Poza tym produkt polski i w bardzo przystępnej cenie, jak na tego typu środki. Serdecznie polecam !!!

Ocena 

Bardzo wydajny i skuteczny płyn, wystarczy naprawdę niewielka ilość do umycia całej wanny, nie wymaga dużego spłukiwania wodą. Płyn nie jest drażniący w użyciu, ma neutralny całkiem przyjemny zapach. Polecam.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia urządzeń sanitarnych Ecolabel 750 ml

Inni Klienci kupili również