Eco Naturo Naturalny płyn do mycia podłóg uniwersalny 1 l

Ekologiczny płyn uniwersalny do mycia powierzchni drewnianych, lakierowanych, ceramicznych, tworzyw sztucznych w tym PCV, glazury oraz paneli podłogowych i ściennych.
11,99
Cena za L : 11.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł

Opis

Naturalny płyn do mycia podłóg Eco Naturo można wykorzystać do czyszczenia niemal każdej powierzchni w domu. Produkt ten posiada certyfikat Viva, co oznacza, że nie był testowany na zwierzętach, ani nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Znak EU ECOLABEL z kolei potwierdza brak szkodliwego działania na ekosystem.

Płyn Eco Naturo uniwersalny służy do czyszczenia powierzchni wykonanych z:

  • zabezpieczonego drewna
  • ceramiki
  • glazury
  • tworzywa sztucznego (w tym paneli podłogowych i płytek PCV)

Płynem tym można czyścić nie tylko podłogi, ale również kafelki i panele ścienne. Produktu nie trzeba spłukiwać. Dzięki temu, że zawiera naturalne składniki, jest ON całkowicie bezpieczny przy standardowym stosowaniu.

Naturalny płyn do podłóg Eco Naturo jest dobrym zamiennikiem zwykłych detergentów, które często nie są obojętne dla środowiska naturalnego. Ten produkt jest w pełni ekologiczny, a przy tym nadal posiada atrakcyjny zapach oraz skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Do jego rozcieńczania nie trzeba stosować gorącej wody, co przyczynia się nie tylko do ochrony środowiska, ale również do niższego zużycia energii.

Sposób użycia: Płyn Eco Naturo najlepiej jest rozcieńczyć przed procesem czyszczenia. W standardowych przypadkach wystarczy już 20 ml produktu na 5 l wody. W przypadku większych zanieczyszczeń doradza się użycie całej nakrętki na tę samą ilość wody.

Opakowanie produktu zawiera 1 litr płynu, co oznacza, że wystarcza ono na ok. 500 myć zgodnie z instrukcją.

PolBioEco Polska to znany producent naturalnych środków czyszczących i innych produktów ekologicznych.

Płyn ekologiczny do mycia wszelkich powierzchni drewnianych, lakierowanych, ceramicznych, z tworzyw sztucznych w tym PCV, glazury oraz paneli podłogowych i ściennych. Skuteczny w usuwaniu zabrudzeń jednocześnie pozostawi delikatny i przyjemny zapach.

Nie wymaga spłukiwania.

Szczegóły - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia podłóg uniwersalny 1 l

Składniki - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia podłóg uniwersalny 1 l

5-15% anionowy środek powierzchniowo czynny, <5% niejonowy środek powierzchniowo czynny, <5% amfoteryczny środek powierzchniowo czynny, kompozycja zapachowa, konserwant

Sposób przygotowania i przechowywania

Do lekkich zabrudzeń, stosować 2/3 nakrętki na 5 l ciepłej wody.Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Świetny i niedrogi jak na tak wysoką jakość produkt.

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Świetnie sprawdza się podczas ręcznego mycia podłóg. Nie podrażnia dłoni i bardzo dobrze usuwa zabrudzenia, pozostawiając błyszczące podłogi.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również