Eco Naturo Naturalny płyn do mycia naczyń Ecolabel 500 ml

Ekologiczny płyn sprawia, że naczynia lśnią czystością, dłonie pozostają delikatne i nie przesuszają się. By umyć naczynia w najbardziej skuteczny sposób, zaoszczędzić wodę i energię oraz chronić środowisko nie należy myć pod bieżącą wodą, lecz zanurzyć i użyć zalecanej dawki. Najlepiej zmywa się...
8,99
Cena za L : 17.98zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,64 zł

Opis

Naturalny płyn do mycia naczyń Eco Naturo sprawia, że naczynia są zawsze czyste a dłonie delikatne i nawilżone.

Płyn jest całkowicie ekologiczny, co zostało potwierdzone przez Komisję Europejską – posiada certyfikat Ecolabel (European Flower) jako minimalizujący negatywny wpływ na środowisko.

Płyn do naczyń Eco Naturo to doskonały produkt dla wszystkich, którzy chcą jak najbardziej dbać o środowisko naturalne. Nie posiada ON substancji niekorzystnie wpływających na przyrodę. Ekologiczny płyn jest rozwiązaniem dla alergików czy astmatyków, u których inne środki wywołują nieprzyjemne skutki uboczne. Swędzenie dłoni czy łzawienie oczu podczas mycia naczyń nie będzie już stanowić problemu. Płynem Eco Naturo najlepiej zmywa się bez nadmiernej ilości piany.

Środek ma charakter przezroczysty, ponieważ nie posiada substancji barwiących, które mogą uczulać.

Opakowanie produktu to przezroczysta plastikowa butelka o pojemności 500 ml.

Eco Naturo to marka naturalnych środków czystości polskiej firmy PolBioEco. Przedsiębiorstwo dzięki innowacyjnym pomysłom ciągle próbuje dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Priorytetem firmy jest rozszerzanie asortymentu o produkty ekologiczne w celu sprostania oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.

Szczegóły - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia naczyń Ecolabel 500 ml

Składniki - Eco Naturo Naturalny płyn do mycia naczyń Ecolabel 500 ml

5-15% anionowy środek powierzchniowo czynny, <5% niejonowy środek powierzchniowo czynny, <5% amfoteryczny środek powierzchniowo czynny, kompozycja zapachowa, konserwant.

Sposób przygotowania i przechowywania

5 ml płynu na 5 l wody. Po umyciu naczynia dokładnie spłukać wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy – zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Świetny produkt. Tani i ekologiczny, doskonale sobie radzi z brudem. Polecam!

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Produkt doskonale zmywa i na dodatek jest eko. To uzupełnienie kapsulek do zmywania tri bio.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>