Edzio i nocna wyprawa. Edzio i przyjaciele

Jest noc. Wszyscy mieszkańcy polany śpią. Wszyscy, tylko nie Edzio. Nagle Edzio słyszy jakiś dziwny dźwięk. Stuk, stuk, stuk, coś jakby...stukanie. Przestraszony wiewiórek idzie na górę do Jerzego. Może puchacz nie śpi, a w dodatku wie, co to jest? Puchacz nie śpi, szyje kostium smoka, ale nie...
24,62 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,42 zł

Opis

Jest noc. Wszyscy mieszkańcy polany śpią. Wszyscy, tylko nie Edzio. Nagle Edzio słyszy jakiś dziwny dźwięk. Stuk, stuk, stuk, coś jakby...stukanie. Przestraszony wiewiórek idzie na górę do Jerzego. Może puchacz nie śpi, a w dodatku wie, co to jest? Puchacz nie śpi, szyje kostium smoka, ale nie słyszał o Stukaniach. Przyjaciele postanawiają wyruszyć na ich poszukiwania. Co przyniesie wyprawa w ciemną noc?

W kolejnej części serii "Edzio i przyjaciele" pojawia się też nowa bohaterka nietoperzyca Mania. Jej imię zostało wybrane w zabawie-konkursie dla czytelników.

W serii "Edzio i przyjaciele" znajduje się aktualnie 11 tytułów:

 1. Przyjęcie w blasku księżyca
 2. Polcia i Helcia. Wielka przygoda
 3. Coś
 4. Z górki na pazurki
 5. Urodziny Edzia
 6. Edzio i tajemnica zupy
 7. Edzio i duch lasu
 8. Edzio i nocna wyprawa
 9. Edzio i piękna przygoda
 10. Edzio i porządki na polanie
 11. Edzio i tajemniczy pokój

Marc Boutavant, Astrid Desbordes to autor historii "Edzio i nocna wyprawa".

Tytuł oryginalny omawianej publikacji to La chasse au tuc-tuc-tuc.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Edzio i nocna wyprawa". Kolekcja krótkich opowieści to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

 • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
 • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niezliczonych pytań.
 • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
 • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
 • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też pozostałe części z serii "Edzio i przyjaciele".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja "Edzio i nocna wyprawa" została udostępniona przez Wydawnictwo Wytwórnia. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to wybierz również inne publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Edzio i nocna wyprawa. Edzio i przyjaciele

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>