Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci

Misia wybiera się na przyjęcie urodzinowe koleżanki. Hela zaprosiła wszystkich na przedstawienie, a potem na zwiedzanie teatru od kulis. Kto by pomyślał, że właśnie tam Misia znajdzie swojego kolejnego pacjenta ? świnkę miniaturkę, która utknęła między rekwizytami. Dzieci zaczęły ferie, więc Misia...
21,06 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,89 zł

Opis

Misia wybiera się na przyjęcie urodzinowe koleżanki. Hela zaprosiła wszystkich na przedstawienie, a potem na zwiedzanie teatru od kulis. Kto by pomyślał, że właśnie tam Misia znajdzie swojego kolejnego pacjenta ? świnkę miniaturkę, która utknęła między rekwizytami. Dzieci zaczęły ferie, więc Misia częściej zabiera Popika na długie spacery. W ogrodzie pana Szymona znajdują ranną sójkę, która stała się ofiarą dzikiego krogulca. Podczas zimowej przerwy mała weterynarz wraz z przyjaciółmi składa wizytę gajowemu. W drewutni niedaleko leśniczówki dochodzi do wypadku, w którym zostaje ranny gronostaj.

Czy Misi uda się pomóc wszystkim potrzebującym zwierzętom? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach.

Misia i jej mali pacjenci to seria stworzona przez Anielę Cholewińską-Szkolik. Tytułowa bohaterka z pomocą swojego psa Popika leczy zwierzęta ? te małe i te duże, te domowe i dzikie. Jest coś, co sprawia, że dziewczynka jak nikt ma kontakt ze swoimi pacjentami ? Misia rozumie mowę zwierząt. Sekret dziewczynki zna tylko dziadek Tadzio, który sam jest weterynarzem.

Autorem książeczki "Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń" jest Aniela Cholewińska-Szkolik, Agnieszka Filipowska.

Publikacja pt. "Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń" została umieszczona w kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Radosne historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie kolekcji krótkich form to świetny pomysł, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

 

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - zamów dla niego również pozostałe części z serii "Misia i jej mali pacjenci".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń" została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Ferie pełne wrażeń. Misia i jej mali pacjenci

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>