Figurka One Piece Film Red Dxf The Grandline Men Trafalgar Law Vol. 10

  • 4983164192834
  • 48 godzin + czas dostawy
BANPRESTO to jeden z czołowych twórców oryginalnych licencjonowanych figurek na świecie.Tworzy kolekcjonerskie figurki od ponad 20 lat dla ogromnej rzeszy fanów anime.Cała gama tych fantastycznych figurek anime obejmująca największych i najpopularniejszych bohaterów których pokochaliśmy przez te...
199,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 199,99 zł

Opis

BANPRESTO to jeden z czołowych twórców oryginalnych licencjonowanych figurek na świecie.
Tworzy kolekcjonerskie figurki od ponad 20 lat dla ogromnej rzeszy fanów anime.
Cała gama tych fantastycznych figurek anime obejmująca największych i najpopularniejszych bohaterów których pokochaliśmy przez te wszystkie lata, z takich produkcji jak Dragonball Z, One Piece, Sword Art Online, JoJo's Bizzare Adventure i nie tylko mogą stać się częścią twojej fantastycznej kolekcji.
Nie da się przejść obojętnie od tych wysokiej jakości figurek anime które z całą radością kolekcjonowania każdy chciałby mieć na półce!

Rozpocznij swoją kolekcję już dziś dzięki naszej ofercie, która obejmuje nawet warianty ograniczone dla danego na świecie regionu!
Głównym celem działu odpowiedzialny za projektowanie figurek jest osiągnięcia jak największej satysfakcji klientów poprzez zaprojektowanie i stworzenie jak najlepszego produktu, który w pełni będzie odwzorowywał postaci, ich uroki oraz wygląd, malowanie czy też pozę.
Przez wiele lat dział odpowiedzialny za figurki BANPRESTO udoskonalał swoje produkty, aby stały się jeszcze bardziej zbliżone do swojego pierwowzoru znanego z największych Japońskich animacji!
Wychodząc naprzeciw potrzebom szerokiego grona odbiorców bez względu na wiek i płeć, wszystkie produkty z linii BAPRESTO to najlepsze kolekcjonerskie figurki dostępne na świecie! Które rozpoczynają tym samym nowy etap w branży rozrywkowej oraz kolekcjonerskiej.

„Ban” z BANPRESTO pochodzi z grupy BANDAI, a „Presto” pochodzi od terminu muzycznego oznaczającego „szybkie tempo”.
Filozofia korporacyjna BANDAI przejawia się w tym, co traktujemy jako naszą misję: bycie firmą działającą szybko i na czas, która nieustannie śledzi aktualne trendy i potrzeby klientów oraz ich pasję do kolekcjonowania.
Wiek: +15

Szczegóły - Figurka One Piece Film Red Dxf The Grandline Men Trafalgar Law Vol. 10

  • Producent Banpresto
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4983164192834
  • EAN: 4983164192834
  • Wymiary: 18 x 12 x 9 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>