Fiszki. Dwulatki tak mają

  • Fiszki
  • 9788378432432
  • 2 dni
Bunt odczarowany. Nareszcie!Tzw. bunt dwulatka to naukowo zbadany i dokładnie opisany w literaturze etap rozwoju dziecka. Nasz poradnik czerpie z tego dorobku teoretycznego, stawia jednak na wymiar praktyczny. Agnieszka, autorka – nauczycielka przedszkolna z wieloletnią praktyką i trener...

16.99 zł

-15%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bunt odczarowany. Nareszcie!
Tzw. bunt dwulatka to naukowo zbadany i dokładnie opisany w literaturze etap rozwoju dziecka. Nasz poradnik czerpie z tego dorobku teoretycznego, stawia jednak na wymiar praktyczny. Agnieszka, autorka – nauczycielka przedszkolna z wieloletnią praktyką i trener nauczycieli – na konkretnych scenkach zaczerpniętych z życia zrozumiale tłumaczy, co się dzieje z dwulatkiem i daje konkretne rady, mające na celu pomóc dziecku, ale też i rodzicowi – często zrezygnowanemu i rozgoryczonemu.
40 kart z poradami
40 kart = 40 tematów, które kompleksowo omawiają tematykę tzw. buntu dwulatka (zobacz spis treści). Każda karta omawia inne zagadnienie i stanowi osobną całość. To niezwykle pomocne rozwiązanie – bardzo łatwo odnajdziesz interesujący Cię temat.
Awers każdej karty zawiera opis konkretnego zachowania dziecka lub rodzica – scenkę ilustruje humorystyczny obrazek. Na rewersie znajdują się: diagnoza problemu (czyli krótko i obrazowo przedstawiona teoria) oraz akapit zawierający praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w danej sytuacji.

Szczegóły - Fiszki. Dwulatki tak mają

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt