Florovit Nawóz do kwiatow domowych i balkonowych 1 l

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kwiatów domowych i balkonowych.

11.58

Cena za L : 11.58zł

Dodaj do schowka

Opis

Skoncentrowany nawóz mineralny przeznaczony do dokarmiania wszystkich rodzajów kwiatów domowych i balkonowych.

Składniki - Florovit Nawóz do kwiatow domowych i balkonowych 1 l

NAWÓZ WE Roztwór nawozowy NPK 6–6–6 z borem, miedzią, żelazem, manganem,molibdenem, cynkiem. 6,0% (N) azot całkowity; 1,8% (N) azot azotanowy; 1,3% (N) azot amonowy; 2,9% (N) azot amidowy; 6,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 6,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,02% (B) bor rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (Cu) miedź rozpuszczalna w wodzie schelatowana przez EDTA; 0,03% (Fe) żelazo rozpuszczalne w wodzie schelatowane przez EDTA; 0,015% (Mn) mangan rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA; 0,002% (Mo) molibden rozpuszczalny w wodzie; 0,015% (Zn) cynk rozpuszczalny w wodzie schelatowany przez EDTA. Akceptowalna stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH 3–7.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować 10 ml nawozu na 1,2 l wody. Podlewać rośliny co 5-10 dni od kwoietnia do października. Nie dopuszczać do przesychania podłoża. Płynne nawozy specjalistyczne Florovit wyposażone są w praktyczny dozownik, który umożliwia precyzyjne i higieniczne odmierzenie dawki nawozu. Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., 00-519 Warszawa, ul. Wspólna 56

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Florovit Nawóz do kwiatow domowych i balkonowych 1 l

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498008050
  • EAN: 5900498008050
  • Wymiary: 27 x 11 x 6 cm

Inni Klienci kupili również