Gapcia Gosia. 8 magicznych dźwięków

Wszystkie wróżki kochają Gosię, chociaż jest straszną gapą. Tymczasem zbliżają się urodziny Hani i kto wie, co się wydarzy? Ciekawa, pełna magicznych dźwięków historyjka, która przeniesie cię do kolorowej krainy wróżek, to idealny pomysł na wieczorne wspólne czytanie. W serii także: Magiczny kuferek
22,55 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,11 zł

Opis

Wszystkie wróżki kochają Gosię, chociaż jest straszną gapą. Tymczasem zbliżają się urodziny Hani i kto wie, co się wydarzy?

Ciekawa, pełna magicznych dźwięków historyjka, która przeniesie cię do kolorowej krainy wróżek, to idealny pomysł na wieczorne wspólne czytanie.

W serii także: Magiczny kuferek

Natalia Moore (ilustr.) jest autorem książki "Gapcia Gosia. 8 magicznych dźwięków".

"Gapcia Gosia. 8 magicznych dźwięków" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Kolekcja krótkich bajek to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów także inne książki z cyklu "Książeczka dźwiękowa".

Jest to dość krótka lektura - ma 8 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Gapcia Gosia. 8 magicznych dźwięków została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.