Gdyby na świecie było 100 ludzi

A co, gdyby na świecie było tylko 100 ludzi? Na całym świecie mieszkają miliardy ludzi! Ciężko wyobrazić sobie ich wszystkich na raz, dlatego pomyśl tylko o 100 osobach zamieszkujących Ziemię. Jak wyglądałoby życie każdej z nich? Czy byłoby takie samo? "Gdyby na świecie było 100 ludzi" to wspaniała...
23,91 * 44,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,72 zł

Opis

A co, gdyby na świecie było tylko 100 ludzi?

Na całym świecie mieszkają miliardy ludzi! Ciężko wyobrazić sobie ich wszystkich na raz, dlatego pomyśl tylko o 100 osobach zamieszkujących Ziemię. Jak wyglądałoby życie każdej z nich? Czy byłoby takie samo?

"Gdyby na świecie było 100 ludzi" to wspaniała propozycja, która pochłonie małych odkrywców na długie godziny! Książka pokazuje, jak wygląda życie ludzi na Ziemi na przykładzie liczby 100. Zawiera ogromną porcję wiedzy i ciekawostek , a także daje dziecku możliwość zobaczenia, jak działa mechanizm statystyki. Przeróżne fakty dotyczące ludzi pokazują, że tak naprawdę, mimo wielu różnic, jeszcze więcej nas łączy!

Miranda Smith, Jackie McCann to autor tytułu "Gdyby na świecie było 100 ludzi".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą fascynujących publikacji poruszających ciekawe tematy. "Gdyby na świecie było 100 ludzi" to idealny podarunek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Książeczki dla dzieci w wieku 6-8 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź też pozostałe bajki z serii "Gdyby na świecie było...".

Jest to krótka produkcja - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Gdyby na świecie było 100 ludzi" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.