Gdzie idziemy?

Co kryje się za pagórkiem i dokąd zaprowadzi nas długa droga? A kręta? A wąska? Aby się przekonać, trzeba koniecznie po niej potuptać! Tup, tup, tup! Gdzie idziemy? Rytmicznie powtarzające się obrazy i słowa prowadzą malucha za kolejny pagórek, a tam - zawsze coś ciekawego - pieski, dzieci czy...
19,67 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,66 zł

Opis

Co kryje się za pagórkiem i dokąd zaprowadzi nas długa droga? A kręta? A wąska? Aby się przekonać, trzeba koniecznie po niej potuptać! Tup, tup, tup! Gdzie idziemy?

Rytmicznie powtarzające się obrazy i słowa prowadzą malucha za kolejny pagórek, a tam - zawsze coś ciekawego - pieski, dzieci czy samochody.

Przejrzyste kolory i formy idealne dla najmłodszych czytelników. Książeczka inspirująca do zabawy.

Autorem książeczki "Gdzie idziemy?" jest Anna-Clara Tidholm.

Oryginalny tytuł prezentowanej książki: Ut och ga.

Dzieci są ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu książki z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Gdzie idziemy?", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź również następne części z cyklu "PUK, PUK! TUP, TUP!".

Pozycja Gdzie idziemy? została opublikowana przez Wydawnictwo Zakamarki. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz także inne tytuły tego wydawcy.