Gdzie jesteś, języczku?

GDZIE JESTEŚ, JĘZYCZKU?30 zabawnych wierszyków usprawniających narządy mowy dziecka.Książka zawiera trzydzieści zabawnych wierszyków z wplecionymi opisami ćwiczeń narządów mowy. Dziecko trenuje poprawną wymowę, doskonali słuch fonemowy, kształci prawidłowy oddech, słuchając wesołych historyjek,...
10,50 * 13,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,50 zł

Opis


GDZIE JESTEŚ, JĘZYCZKU?
30 zabawnych wierszyków usprawniających narządy mowy dziecka.

Książka zawiera trzydzieści zabawnych wierszyków z wplecionymi opisami ćwiczeń narządów mowy. Dziecko trenuje poprawną wymowę, doskonali słuch fonemowy, kształci prawidłowy oddech, słuchając wesołych historyjek, dzięki czemu terapia logopedyczna staje się przyjemna i ciekawa.

Ćwiczenia zawarte w książeczce sprawdzą się zarówno w terapii logopedycznej, jak i w profilaktyce. Sprawne narządy artykulacyjne mogą wspomóc, a nawet przyspieszyć prawidłową wymowę. U dzieci, których mowa nie budzi zastrzeżeń, ćwiczenia przyczynią się do jej jeszcze piękniejszego emitowania.

Publikacja przeznaczona jest do wykorzystania przez rodziców, logopedów, nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych do indywidualnej lub grupowej pracy z dziećmi.

Grażyna Wasilewicz jest autorem historii "Gdzie jesteś, języczku?".

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książeczek poruszających ciekawe zagadnienia. "Gdzie jesteś, języczku?" to wyśmienity prezent dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to średniej długości publikacja - ma 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Gdzie jesteś, języczku? została opublikowana przez Wydawnictwo Harmonia. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.