Gente joven 2 NE Podręcznik Edición Hibrida dla szkół językowych
- Lektorklett (Klett Polska)
-
9788419236432
Gente joven to niezwykle motywująca seria dla młodzieży. Przy pomocy aktualnych tematów uczeń uczy się używać języka hiszpańskiego wykorzystując go w zabawny i interesujący sposób.
Po zakończeniu każdej podwójnej strony ćwiczeń, uczniowie wprowadzają w praktykę to, czego się nauczyli tworząc wspólnie miniprojekt.
Sekcja Reglas, palabras y sonidos służy nauce oraz praktyce reguł i słownictwa poprzez ćwiczenia skupiające się na jednym temacie leksykalnym.
Sekcja La revista pozwala uczniowi na korzystanie z przyciągających uwagę tekstów o tematyce kulturowej wszystkich krajów hiszpańskojęzycznych i wielu dodatkowych materiałów.
Sekcja Gramßtica y comunicación służy do rozwiewania wątpliwości oraz zawiera wiele przykładów użycia poznawanych struktur.
W sekcji Mi vocabulario uczeń dysponuje najważniejszym słownictwem uporządkowanym alfabetycznie i według rozdziałów.
Szczegóły - Gente joven 2 NE Podręcznik Edición Hibrida dla szkół językowych
- Wydawnictwo Lektorklett (Klett Polska)
- Rok wydania: 2025
- Oprawa: Miękka
- Ilość stron: 128
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788419236432
- ISBN: 9788419236432