Główka pracuje Z królikiem rozwiązuje

Książka aktywizująca dla dzieci, w której znajdziesz ciekawe zadania, kolorowanki, łamigłówki i labirynty. Mnóstwo zabawy i radości przyniosą też kolorowe naklejki, które wykorzystasz do rozwiązywania zadań.
8,35 * 12,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,42 zł

Opis

Książka aktywizująca dla dzieci, w której znajdziesz ciekawe zadania, kolorowanki, łamigłówki i labirynty. Mnóstwo zabawy i radości przyniosą też kolorowe naklejki, które wykorzystasz do rozwiązywania zadań.

Historyjka "Główka pracuje. Z królikiem rozwiązuje" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla przedszkolaka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Główka pracuje. Z królikiem rozwiązuje" została wydana przez Wydawnictwo Arystoteles. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.