Go for A2 Key for Schools. Training and 5 Practice Tests. Student's book

Go for Α2 Key Practice Tests consists of five complete tests for the Key English Test, as well as a training section for each part.
151,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 151,00 zł

Opis

Go for Α2 Key Practice Tests consists of five complete tests for the Key English Test, as well as a training section for each part.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Go for A2 Key for Schools SB"?
Autorami tytułu są H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie oglądanego produktu.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.

 
W którym roku został wydany podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2020. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
168 to długość podręcznika Go for A2 Key for Schools SB.
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Go for A2 Key for Schools. Training and 5 Practice Tests. Student's book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>