Domino. Angielski. Pierwsze słowa Edgard

Gra logiczna do wczesnej nauki angielskiego Domino Angielski Pierwsze słowa (3+) to prosta gra dla najmłodszych, która łączy naukę angielskiego z rozwojem myślenia logicznego, spostrzegawczości i koncentracji. Zabawa w łączenie słówek z odpowiadającymi im obrazkami wspomaga zapamiętywanie...
23,23 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,43 zł

Opis

Gra logiczna do wczesnej nauki angielskiego

Domino Angielski Pierwsze słowa (3+) to prosta gra dla najmłodszych, która łączy naukę angielskiego z rozwojem myślenia logicznego, spostrzegawczości i koncentracji. Zabawa w łączenie słówek z odpowiadającymi im obrazkami wspomaga zapamiętywanie słownictwa związanego z najbliższym otoczeniem dziecka.

Zabawa dla miłośników łamigłówek

"Domino Angielski Pierwsze słowa" zawiera 24 kafelki, na których przedstawiono m.in. zabawki, wyposażenie pokoju oraz warzywa i owoce.

Kolorowe ilustracje Magdaleny Popovics przykuwają uwagę i ułatwiają zapamiętywanie nowych słówek. Celem gry jest bowiem ułożenie kafelków tak, aby słówka odpowiadały właściwemu rysunkowi, dzięki czemu powstanie ciąg słowno-obrazkowy z wykorzystaniem wszystkich kafelków.

Kafelki do gry zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Rozwój: nauka angielskiego, koncentracja, motoryka mała, spostrzegawczość

Ilustratorka: Magdalena Popovics - z wykształcenia magister sztuki, z zawodu grafik, a z miłości ilustrator i projektant książek, gier i ubranek dla dzieci. W ilustracjach łączy skandynawską, prostą formę z polskim, barwnym folkiem, przełamanym niekiedy pastelową barwą.

W serii również

  • Domino Alfabet 3+
  • Domino Liczby 3+
  • Domino Pojazdy 3+
  • Domino Zabawki 3+
  • Domino Zwierzęta 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Domino. Angielski. Pierwsze słowa Edgard

Inni Klienci kupili również