Hero Realms. Zestaw bohatera. Złodziej Iuvi Games

UWAGA: do rozgrywki niezbędna jest podstawowa wersja gry Hero Realms. Świst klingi sztyletu w zaułku przeciął cień i coś jeszcze. Ofiara cichoosunęła się na ziemię. Złodziej bezszelestnie odciął pękatą sakiewkę, patrząc wmętniejące oczy zaskoczonej ofiary. Właśnie świtało, a gwar miejskiego...
14,39 * 17,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,16 zł

Opis

UWAGA: do rozgrywki niezbędna jest podstawowa wersja gry Hero Realms.

Świst klingi sztyletu w zaułku przeciął cień i coś jeszcze. Ofiara cichoosunęła się na ziemię. Złodziej bezszelestnie odciął pękatą sakiewkę, patrząc wmętniejące oczy zaskoczonej ofiary.
Właśnie świtało, a gwar miejskiego targuprzybierał na sile. Poranek był dla Złodzieja idealnym miejscem do ucztowania.Tłoczne ulice miasta, mnóstwo zaułków, niebezpiecznych ulic oraz liczne karczmy, w których moczymordy przepijały ostatnie monety o tak... to idealne miejsce dla Króla Złodziei.


Zazwyczaj nie musiał posuwać się do odbierania komuś życia, chyba żeofiara zobaczyła jego twarz. Ryzyko zdemaskowania oznaczało śmierć, a na toZłodziej nie mógł sobie pozwolić.
Żwawo ruszył przed siebie, starając się wtopić w gęstniejący tłum. Kaptur skutecznie skrywał jego oblicze przedprzypadkowymi gapiami ale nie przed wprawnym tropicielem. Złodziej przyspieszył, wyczuwając na plecach śledzący go wzrok. Niespodziewanie skręcił w wąską uliczkę, skracając długość kroku. Czuł się coraz bardziej osaczony.

Ruszył biegiem, rozrzucając ręką wiklinowe kosze rybnego straganu. Śledzie, dorsze, pstrągi a nawet okazałe szczupaki rozlały się po ulicy niczym fala srebra. Złodziej czuł na sobie wzrok ścigającego, przyklejony do jegopleców niczym ośmiornica, która dziwnym trafem zapodziała się w koszu śledzi,umykając uwadze rybaków.


Pościg właśnie się rozpoczął.


Rozegraj partię Hero Realms jako podstępny Złodziej. Dzięki sprytnymsztuczkom kosztowności należące do innych graczy prędko znajdą się w twojejsakwie. Niewielu za tobą nadąży, a ci którzy spróbują, poczują zimny dotyk stali na swojej szyi.


Zestaw zawiera 15 kart: kartę postaci Złodzieja, karty zdolności Napad orazKieszonkowiec, dwie unikatowe karty do zliczania punktów Życia oraz 10 kartsłużących jako nowa Talia Osobista (dwa Rubiny, trzy Noże do Rzucania oraz pięć Złotych Monet).

Szczegóły - Hero Realms. Zestaw bohatera. Złodziej Iuvi Games

  • Seria Smart Games
  • Rok wydania: 2019
  • Czas gry: 20 min
  • Wiek od: 12
  • Minimalna ilość graczy: 2
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907628970072
  • EAN: 5907628970072
  • Waga (g): 30

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również