KeyForge. Zew Archontów. Pakiet startowy Rebel

Liczba graczy: 2 osoby Przedział wiekowy: od 14 lat Czas rozgrywki: ok. 15 - 45 minut Zawartość pudełka: 2 unikalne talie Archontów talia startowa ?Najwyższy Argus Świetlisty? talia startowa ?Panna ?Onyks? Censorius? 6 żetonów klucza 2 karty licznika łańcuchów 26 żetonów ?mber 22 żetony obrażeń 10...

149.95

Dodaj do schowka

Opis

Liczba graczy: 2 osoby
Przedział wiekowy: od 14 lat
Czas rozgrywki: ok. 15 - 45 minut

Zawartość pudełka:
2 unikalne talie Archontów
talia startowa ?Najwyższy Argus Świetlisty?
talia startowa ?Panna ?Onyks? Censorius?
6 żetonów klucza
2 karty licznika łańcuchów
26 żetonów ?mber
22 żetony obrażeń
10 kart oszołomienia
10 kart mocy

Zestaw startowy oraz dwie unikalne talie!

KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

Czym jest unikalna gra karciana?

Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.
Jak to działa?

Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny ?mber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.

W Tyglu znajdziesz nieskończone (ale dobrze chronione) bogactwa!

Zestaw startowy KeyForge to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze światem Tygla. Znajdziemy w nim dwie talie treningowe oraz dwie unikalne, pełnoprawne talie Archontów, które pozwolą Tobie i Twojemu przeciwnikowi na poznanie zasad gry.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - KeyForge. Zew Archontów. Pakiet startowy Rebel

  • Rok wydania: 2019
  • Czas gry: 15-45 min
  • Wiek od: 14
  • Minimalna ilość graczy: 2
  • Maksymalna ilość graczy: 2
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902650613225
  • EAN: 5902650613225
  • Waga (g): 770

Inni Klienci kupili również