Łamigłówka Feliks 9. Poziom 4/5 G3

 • G3
 • 8717278850511
Jeżeli jesteś fanem łamigłówek, to Feliks 9 jest dla Ciebie odpowiednim wyzwaniem! Każdy z sześciu boków, składa się z kolorowych części. Przewrotność tej zagadki polega na tym, że aby rozwiązać zadanie, każda strona musi posiadać wszystkie dziewięć kolorów. Całkowita zmiana sposobu myślenia, w...

61.41 zł

-11%

69.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Jeżeli jesteś fanem łamigłówek, to Feliks 9 jest dla Ciebie odpowiednim wyzwaniem! Każdy z sześciu boków, składa się z kolorowych części. Przewrotność tej zagadki polega na tym, że aby rozwiązać zadanie, każda strona musi posiadać wszystkie dziewięć kolorów. Całkowita zmiana sposobu myślenia, w stosunku do większości znanych łamigłówek!

Jak grać:

 1. Pomieszaj kolory, obracając łamigłówkę w dowolnym kierunku.
 2. Przekręcając łamigłówkę, zmiana koloru nastąpi na kilku stronach.
 3. Uzyskaj wszystkie 9 kolorów na każdej stronie.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: Tworzą zagadki dla wszystkich. Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

 1. Prostota: zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
 2. Mądrość: łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
 3. Wytrzymałość: łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Zawartość: łamigłówka Feliks 9 (wymiary: 6x6x6 cm)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Łamigłówka Feliks 9. Poziom 4/5 G3

 • Producent: G3
 • Wiek: 10+
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 8717278850511
 • EAN: 8717278850511