Latam Granna

Codziennie przyglądasz się spotykanym ludziom. Widzisz jaką wykonują pracę. Chciałbyś być pilotem jak tata Basi. Lubisz zwierzęta. Chętnie karmisz gołębie. To wszystko sprawia, że wiesz o otaczającym Cię świecie coraz więcej. Serię Jeżdżę, Latam, Pływam dedykujemy właśnie Tobie, aby pomogła Ci...
17,66 * 30,81 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,90 zł

Opis

Nauka i zabawa w jednym już dla dwulatka? To możliwe dzięki układance wydawnictwa Granna. Pozycja "Latam. Puzzle Lotto. Już gram" stanowi gwarancję ciekawie spędzonego czasu z dzieckiem.

Dwulatek jest dzieckiem ciekawym świata. Interesuje się wszystkim, co go otacza, i wszystkiego pragnie spróbować. To doskonały czas na pierwszy kontakt malucha z grą. Pozycja "Latam. Puzzle Lotto. Już gram" wydawnictwa Granna jest układanką edukacyjną dla dzieci w wieku od dwóch do czterech lat, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów podczas zabawy z pociechą. Można w nią grać zarówno z dwulatkiem, jak i czterolatkiem, dostosowując poziom do wieku dziecka. W każdym przypadku przyniesie dużo frajdy i radości.

Stworzona z myślą o najmłodszych gra jest ilustrowana barwnymi prostymi obrazkami dotyczącymi latania - znajdziemy w niej m.in. układankę z helikopterem, rakietą czy spadochronem. Jest jasna w przekazie, co zachęca dzieci do zabawy. Składa się z sześciu czteroelementowych układanek - jednego dużego kafelka i trzech mniejszych puzzli, które należy dopasować do ilustracji. System jest bardzo prosty - na małych puzzlach znajdują się elementy z ilustracji umieszczonej na dużym kafelku. Zadaniem dziecka jest odnalezienie i dopasowanie do siebie elementów.

Gra "Latam. Puzzle Lotto. Już gram" może być zwyczajną układanką, grą w loteryjkę, gdzie po kolei odkrywa się puzzle i dokłada do kafelków, lub można zabawić się z maluchem w zgadywankę - odgadywanie, co znajduje się na obrazku opisywanym przez prowadzącego. W każdej z tych możliwości dziecko uczestniczy w zabawie rozwojowej. Uczy się zasad, jakie panują w grze, odkrywa wiedzę o świecie, rozwija swoją manualność oraz percepcję, a także słownictwo i wyobraźnię.

W serii ukazały się m.in.: "Pływam. Puzzle Lotto. Już gram" oraz "Jeżdżę. Puzzle Lotto. Już gram".

Szczegóły - Latam Granna

  • Seria Już Gram
  • Rok wydania: 2020
  • Czas gry: 20 min
  • Wiek od: 2
  • Minimalna ilość graczy: 1
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900221003994
  • EAN: 5900221003994
  • Waga (g): 390

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>