Megnetyczne domino Albi

Na początku gry wszystkie kamienie domina są zakryte, a każdy z graczy dobiera 1 z nich. Stos pozostałych kamieni nazywany jest talonem. Osoba, która wylosowała kamień o największej sumie oczek będzie rozpoczynała rozgrywkę. Następnie każdy gracz zwraca do puli swój kamień i w jego miejsce losuje 5...
24,31 * 27,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,55 zł

Opis

Na początku gry wszystkie kamienie domina są zakryte, a każdy z graczy dobiera 1 z nich. Stos pozostałych kamieni nazywany jest talonem. Osoba, która wylosowała kamień o największej sumie oczek będzie rozpoczynała rozgrywkę. Następnie każdy gracz zwraca do puli swój kamień i w jego miejsce losuje 5 nowych. Gracz rozpoczynający umieszcza jeden ze swoich kamieni w polu gry. Następnie kolejny gracz dokłada dowolny ze swoich kamieni do jednego z końców kamienia poprzednika w taki sposób, aby stykające się pola miały zawsze taką samą wartość. Gracze kolejno dokładają jeden kamień w każdej rundzie. Jeśli gracz nie może zagrać żadnego kamienia, losuje nowy talonu, ale jego kolejka przepada. Wyjątkiem w połączeniu kamieni są tak zwane dublety, czyli kamienie, które mają taką samą wartość po obu stronach. Jeśli ktoś zagra jeden z dubletów, może obrócić go o 90 ° – będzie można dokładać do niego kamienie z dowolnej strony.

Gra kończy się, gdy jeden z graczy pozbędzie się wszystkich swoich kamieni – zostaje on zwycięzcą. Jeśli gra „utknęła” i nie można już dołożyć więcej kamieni, gracz z najmniejszą liczbą kamieni wygrywa. Jeśli gracze mają taką samą liczbę kamieni, liczone są punkty (kropki) na kamieniach, a gracz z najniższą łączną ich liczbą wygrywa.

Gra dla 2 graczy.

Szczegóły - Megnetyczne domino Albi

  • Wiek od: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8590228052629
  • EAN: 8590228052629
  • Waga (g): 300.000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>