NOWOŚĆ Middle Ages. Edycja polska Czacha Games

Middle Ages. Edycja polska Czacha Games

Jesteś seniorem na swoich ziemiach lennych, a przyszłość twojego lenna jest teraz w twoich rękach. Czy będziesz łaskawym Lordem, który buduje mury obronne i chroni swoje wioski? Czy rozwiniesz rolnictwo dbając o pola i wznosząc młyny? A może staniesz się pobożnym, budującym kościoły Panem? Może...
139,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 139,00 zł

Opis

Jesteś seniorem na swoich ziemiach lennych, a przyszłość twojego lenna jest teraz w twoich rękach. Czy będziesz łaskawym Lordem, który buduje mury obronne i chroni swoje wioski? Czy rozwiniesz rolnictwo dbając o pola i wznosząc młyny? A może staniesz się pobożnym, budującym kościoły Panem? Może wolisz ucztować w wystawnych pałacach A może pójdziesz na wojnę, rekrutując wojsko w swoich koszarach? Rozwijaj swoje ziemie według własnego wyobrażenia i zostań najbogatszym Lordem.

Rozgrywka toczy się przez cztery rundy, symbolizujące mijające lata W każdej rundzie gracze wykonają po cztery akcje zależące bezpośrednio od rodzaju zabranego kafla Fabuły. Wykonując powiązane z nimi akcje oraz czerpiąc profiity mogą zarówno ulepszać swoje królestwo jak również czerpać profity od innych graczy lub nawet ich atakować. Na koniec każdej z rund rozpatrujecie wydarzenie mające wpływ na Lenna wszystkich graczy I nie zawsze są to wydarzenia pozytywne.

Ten z Graczy, który na po ostatniej rundzie ma w swoim skarbcu najwięcej dukatów wygrywa.

Szczegóły - Middle Ages. Edycja polska Czacha Games

  • Wiek od: 10
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3616450013506
  • EAN: 3616450013506

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>