Puzzle drewniane. Seria F Big Fun Republic (Puzzlomatic)

Puzzle z serii FCzy z sześciu elementów można ułożyć kształty liter całego alfabetu ? Tak! Z sześciu klocków puzzli z serii F można ułożyć nie tylko cały alfabet, ale dodatkowo kilkadziesiąt innych figur. Spróbuj swoich sił i rozwiń wyobraźnię odnajdując sposoby ułożenia kolejnych kształtów.Autorem...

36.66 zł

-6%

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Puzzle z serii F

Czy z sześciu elementów można ułożyć kształty liter całego alfabetu ? Tak! Z sześciu klocków puzzli z serii F można ułożyć nie tylko cały alfabet, ale dodatkowo kilkadziesiąt innych figur. Spróbuj swoich sił i rozwiń wyobraźnię odnajdując sposoby ułożenia kolejnych kształtów.

Autorem tej łamigłówki jest Japończyk Nob Yoshigahara. Choć z wykształcenia był chemikiem i matematykiem, to jego pasją było tworzenie układanek i różnego rodzaju manualnych łamigłówek. Teraz puzzle z serii F są dostępne także w Polsce. Podejmij wyzwanie i odtwórz wszystkie figury możliwe do ułożenia! Zobaczysz, że dzięki takiej zabawie zwiększysz swoją kreatywność!
Ciekawe rozwiązanie, to zakup kilku układanek. Wtedy można bawić się w grupie Kto pierwszy ułoży daną figurę ten wygrywa.

Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie szesć elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.
Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie sześciu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Puzzle drewniane. Seria F Big Fun Republic (Puzzlomatic)

  • Wiek od: 7
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902659190048
  • EAN: 5902659190048
  • Waga (g): 140