Rummikub 2w1 + Junior Tm Toys

Rummikub standart to prosta wciągająca gra, przechytrz pozostałych i jako pierwszy pozbądź się wszystkich klocków. Gra polega na chłodnej kalkulacji oraz odrobinie szczęścia.Rummikub Junior to więcej niż wspaniała zabawa! To wyjątkowa gra edukacyjna, oparta o zasady oryginalnej wersji Rummikub. Ga...

99.34 zł

-29%

139.99 zł

Dodaj do schowka

Opis


Rummikub standart to prosta wciągająca gra, przechytrz pozostałych i jako pierwszy pozbądź się wszystkich klocków. Gra polega na chłodnej kalkulacji oraz odrobinie szczęścia.

Rummikub Junior to więcej niż wspaniała zabawa! To wyjątkowa gra edukacyjna, oparta o zasady oryginalnej wersji Rummikub.

Ga rozwija umiejętności poznawcze, takie jak rozpoznawanie cyfr, kolorów i kształtów oraz formowanie z nich grup w określonym porządku.

Uczy logicznego myślenia w trakcie pasjonującej rozgrywki. Idą gry Rummikub Start jest wprowadzenie dzieciom pojęcia wartości liczbowej.

Umieszczone na kostkach duże, kolorowe kształty z wartościami od 1-10 pomogą dzieciom nauczyć się cyfr i ich kolejności.

Mini kształty znajdujące się w dolnych narożnikach każdej kostki ułatwią dzieciom układanie serii we właściwym porządku.

Nowatorska koncepcja gry Rummikub Start zapewnia wspaniałą zabawę graczom o różnych umiejętnościach, od poznawania liczb aż do strategicznego myślenia.

Zawartość opakowania Rummikub:

106 kostek (8 zestawów od 1-13 w czterech kolorach), 2 jokery,
4 podstawki,
instrukcja gry.
Zawartość opakowania Rummikub junior:

40 kostek (z cyferkami do 1 do 10 w czterech kolorach), 2 jokery, 2 duże kostki "Król Rummikub",
woreczek do przechowywania kostek,
instrukcja gry

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rummikub 2w1 + Junior Tm Toys

  • Producent: Tm Toys
  • Wiek: 3+
  • Rok wydania: 2018
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290108380781
  • Waga (g): 1305
  • EAN: 7290108380781