Solar City. Serce Miasta Iuvi Games

Potężne korporacje stanęły do walki o największe wpływy w mieście. SolarnaRewolucja szczytna idea, która niegdyś połączyła największe światowe umysły wwalce, gdzie stawką była odbudowa naturalnego środowiska przeobraziła się wokrutną walkę o jak największe zyski. Bezwzględny lobbing...

69.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Potężne korporacje stanęły do walki o największe wpływy w mieście. SolarnaRewolucja szczytna idea, która niegdyś połączyła największe światowe umysły wwalce, gdzie stawką była odbudowa naturalnego środowiska przeobraziła się wokrutną walkę o jak największe zyski. Bezwzględny lobbing deweloperów,zainteresowanych wyłącznie pozyskaniem jak najcenniejszych gruntów pod budowę majestatycznych wieżowców i drapaczy chmur, przynosi ofiary. Porozumienie między właścicielami korporacjami, które z takim trudem wypracowano lata temu, łamane jest niemal codziennie, a brutalne prawo rynku ściąga na skraj bankructwa nieostrożnych inwestorów. Ekologiczna rewolucja odsłania swoją druga, mroczniejszą twarz.


Witamy w Solar City: Serce Miasta. To pierwszy z dodatków do gry SolarCity, w którym znajdziecie 6 typów zupełnie nowych budynków. Każdy z nichwprowadza do gry interakcję między graczami. Inwestuj w nieruchomości innych,przejmuj wpływy w mieście przeciwników lub aktywuj swoje dzielnice, zbierającpodatek od innych graczy. To i jeszcze więcej znajdziesz w samym sercu miasta,gdzie walka o wpływy nabrała zupełnie nowego kolorytu.


Nowe typy budynków z tego dodatku można dowolnie łączyć z budynkami z grypodstawowej.Zawartość:
54 dwustronne kafle Budynków
6 kart Budynków
6drewnianych znaczników Crystal
12 drewnianych znaczników Waterfall
1instrukcjaAutorzy: Viola Kijowska, Marcin Ropka
Liczba graczy: 1-4 graczy
Czasgry: 30-60 min
Wiek: 10+


Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Solar City. Serce Miasta Iuvi Games

  • Rok wydania: 2020
  • Czas gry: 30-60 min
  • Wiek od: 10
  • Minimalna ilość graczy: 1
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907628970652
  • EAN: 5907628970652