Time's Up! Family (nowa edycja) Rebel

Co on miał na myśli?Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane hasła, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! Podczas 3 rund naszym zadaniem jest przedstawić wylosowane hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając...

69.97

-30%

99.95 zł

Dodaj do schowka

Opis


Co on miał na myśli?
Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane hasła, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! Podczas 3 rund naszym zadaniem jest przedstawić wylosowane hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając tylko jednego słowa, a na koniec pokazując treść bez mówienia.

Na czym to polega?
Rozgrywka w Time's Up! składa się z 3 rund, podczas których korzystamy z tego samego zestawu kart z hasłami:
1. Opis swobodny. Drużyny mają za zadanie odgadnięcie jak największej liczby haseł prezentowanych przez członka swojej drużyny. Może on opowiadać o haśle w dowolny sposób (oczywiście poza mówieniem wprost, o co chodzi), a pozostali gracze mają nieograniczoną liczbę prób odgadnięcia hasła.
2. Jedno słowo. Tym razem członek drużyny może podać tylko jedno słowo-skojarzenie, które naprowadzi drużynę na odpowiednie hasło. Grupa ma jedną próbę odgadnięcia!
3. Pantomima. Aby zaprezentować wylosowane hasło, członek drużyny nie może używać słów. Zostaje gestykulacja i wydawanie dźwięków. Dzięki temu, że we wszystkich 3 rundach korzystamy z tej samej puli kart, musimy nie tylko odgadywać hasła, ale też zapamiętywać kluczowe skojarzenia, jakie mieliśmy z nimi my i pozostali gracze.

Dlaczego pokochasz tę grę?
? 220 kart, a na każdej z nich po 2 hasła związane z przedmiotami codziennego użytku. Taka pula wystarczy na naprawdę wiele rozgrywek (zwłaszcza że podczas pojedynczej rozgrywki używamy około 40 haseł).? Podczas zabawy z Time's Up! nie ma czasu na nudę czy przestoje. Każdy z nas musi obserwować poczynania przeciwników, bo w następnej rundzie możemy trafić na te same karty.
? Dzięki temu, że gra oparta jest na skojarzeniach, zapewnia doskonałą zabawę i wiele wybuchów niekontrolowanego śmiechu.
? Praktyczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach.
? Dzięki praktycznemu woreczkowi możemy zabrać nasz egzemplarz gry absolutnie wszędzie i bawić się w każdych warunkach.

Zawartość pudełka:
? 220 kart
? instrukcja
? książeczka z informacjami na temat haseł
? woreczek
? notes do zapisywania wyników

wiek:+8
ilość graczy: 4 - 12 osób
czas rozgrywki: ok. 30 min.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Time's Up! Family (nowa edycja) Rebel

  • Rok wydania: 2022
  • Czas gry: 30 min
  • Wiek od: 8
  • Minimalna ilość graczy: 4
  • Maksymalna ilość graczy: 12
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902650614970
  • EAN: 5902650614970
  • Waga (g): 410.000

Inni Klienci kupili również