Time`s Up! Harry Potter Rebel

Odgadnij hasła ze świata Harry'ego Pottera!Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane słowa, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! Podczas 3 rund naszym zadaniem jest zaprezentować hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli,...
73,03 * 99,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 59,97 zł

Opis

Odgadnij hasła ze świata Harry'ego Pottera!
Nietypowe kalambury, w których musimy nie tylko kreatywnie przedstawić wylosowane słowa, ale też zapamiętać, jak robią to inni? To właśnie Time's Up! Podczas 3 rund naszym zadaniem jest zaprezentować hasła drużynie: najpierw opisując, co mamy na myśli, później używając tylko jednego słowa, a na koniec pokazując treść bez mówienia.
Time's Up! Harry Potter zawiera 440 haseł związanych ze światem małego czarodzieja. Znajdziesz wśród nich znane miejsca i postacie, zaklęcia, stworzenia i przedmioty. Słowem: wszystko to, co jest bliskie sercu każdego fana serii. Dodatkowo gra oferuje aż 3 poziomy trudności (uczeń, profesor oraz dyrektor), dzięki czemu możemy ją dopasować do tego, jak dobrze znamy czarodziejski świat.
Na czym to polega?
Rozgrywka w Time's Up! składa się z 3 rund, podczas których korzystamy z tego samego zestawu kart z hasłami:
Opis swobodny. Drużyny mają za zadanie odgadnięcie jak największej liczby haseł prezentowanych przez członka swojej drużyny. Może on opowiadać o haśle w dowolny sposób (oczywiście poza mówieniem wprost, o co chodzi), a pozostali gracze mają nieograniczoną liczbę prób odgadnięcia hasła.
Jedno słowo. Tym razem członek drużyny może podać tylko jedno słowo-skojarzenie, które naprowadzi drużynę na odpowiednie hasło. Grupa ma jedną próbę odgadnięcia!
Pantomima. Aby zaprezentować wylosowane hasło, członek drużyny nie może używać słów. Zostaje gestykulacja i wydawanie dźwięków.
Dzięki temu, że we wszystkich 3 rundach korzystamy z tej samej puli kart, musimy nie tylko odgadywać hasła, ale też zapamiętywać kluczowe skojarzenia, jakie mieliśmy z nimi my i pozostali gracze.
Dlaczego pokochasz tę grę?
220 kart, a na każdej z nich po hasła związane ze światem Harry'ego Pottera. Taka pula wystarczy na naprawdę wiele rozgrywek (zwłaszcza że podczas pojedynczej rozgrywki używamy około 40 haseł).
Podczas zabawy z Time's Up! nie ma czasu na nudę czy przestoje. Każdy z nas musi obserwować poczynania przeciwników, bo w następnej rundzie możemy trafić na te same karty.
Dzięki temu, że gra oparta jest na skojarzeniach, zapewnia doskonałą zabawę i wiele wybuchów niekontrolowanego śmiechu.
Praktyczna klepsydra odmierza czas i nie ma mowy o pomyłkach.
Dzięki praktycznemu woreczkowi możemy zabrać nasz egzemplarz gry absolutnie wszędzie i bawić się w każdych warunkach.
Zawartość pudełka:
220 kart
instrukcja
klepsydra
woreczek
notes do zapisywania wyników

Szczegóły - Time`s Up! Harry Potter Rebel

  • Seria Harry Potter
  • Rok wydania: 2023
  • Czas gry: 30 min
  • Wiek od: 8
  • Minimalna ilość graczy: 4
  • Maksymalna ilość graczy: 12
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5425016925287
  • EAN: 5425016925287
  • Waga (g): 522.000000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również