Grabki + łopatka Baczek

Grabki i łopatka do zabawy w piasku Dzieci potrafią spędzać mnóstwo czasu na zabawach w piaskownicy. Aby dodatkowo uatrakcyjnić im zabawę warto wyposażyć je w praktyczne akcesoria do piasku! Grabki i łopatka to podstawowe elementy, niezbędne podczas zabaw w piaskownicy oraz na plaży. W tej ofercie...
4,88 * 5,23 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,05 zł

Opis

Grabki i łopatka do zabawy w piasku

Dzieci potrafią spędzać mnóstwo czasu na zabawach w piaskownicy. Aby dodatkowo uatrakcyjnić im zabawę warto wyposażyć je w praktyczne akcesoria do piasku! Grabki i łopatka to podstawowe elementy, niezbędne podczas zabaw w piaskownicy oraz na plaży. W tej ofercie przedstawiamy mały zestaw, w skład którego wchodzą grabki oraz łopatka. Produkt charakteryzuje się solidnością oraz trwałością, został wykonany z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu może służyć dziecku podczas wielu zabaw. Każde dziecko z pewnością znajdzie mnóstwo pomysłów na użycie tego zestawu!

Uniwersalne grabki i łopatka do piasku

Zestaw z grabkami i łopatką przyda się podczas niejednego wyjazdu nad jezioro lub nad morze, ale z powodzeniem przysłuży się także w przydomowej piaskownicy. Ta prosta zabawka dostarczy maluchowi mnóstwo radości oraz wiele możliwości twórczej zabawy. Z zabawki mogą korzystać dzieci już po ukończeniu pierwszego roku życia. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zabawkami dostępnymi w tej kategorii!

Kolorystyka poszczególnych produktów oraz ich elementów może ulec zmianie.

Ostrzeżenia!

Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 1 roku życia.

Szczegóły - Grabki + łopatka Baczek

  • Producent: Baczek
  • Rok wydania: 2015
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905914008638
  • EAN: 5905914008638
  • Wymiary: 129x262 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również